"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

Wiemy, że piękno potrzebuje równowagi duchowej i wewnętrznego spokoju, dlatego zadbaliśmy o to, aby połączyć odpowiednią atmosferę sprzyjającą budowaniu zaufania i gwarantującą intymność z częścią leczniczą.

Perfection beaty&medicine to miejsce, w którym zadbamy nie tylko o Twoje ciało, ale też o ducha.

Wyjdziesz w dobrym nastroju i w świetnej formie!

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zabiegów w zakresie fizjoterapii, fizjoterapii estetycznej po zabiegach chirurgii plastycznej, modelowania sylwetki, depilacji laserowej oraz medycyny estetycznej. Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!

Perfection Skórzewo

Monika Walnik

pomysłodawczyni kliniki

MONIKA WALNIK twórczyni kliniki Perfection beauty&medicine. Specjalistka z zakresu rehabilitacji ruchowej, wspierająca swoje kompetencje wyższym wykształceniem fizjoterapeutycznym. Monika ma za sobą kilkuletnią praktyką w renomowanych klinikach medycyny estetycznej w USA. Co najważniejsze – lubi to co robi, dzięki temu chętnie śledzi trendy w fizjoterapii oraz kosmetologii. Otwarta na drugiego człowieka, cierpliwa, wsłuchana w potrzeby innych, promująca zdrowy styl życia - tak najprościej można określić właścicielkę Perfection.

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!