Perfection Skórzewo

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

W naszej klinice postaramy się pomóc w realizacji tego postanowienia. Wiemy, że piękno potrzebuje równowagi duchowej i wewnętrznego spokoju, dlatego zadbaliśmy o to, by przytulne wnętrza gabinetów tworzyły odpowiednią atmosferę sprzyjającą budowaniu zaufania i gwarantującą intymność.

Perfection to miejsce, w którym zadbamy nie tylko o Twój wygląd, ale także o dobre samopoczucie. Profesjonalny zespół zadba o indywidualne potrzeby wszystkich klientów. Dla nas to Ty jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów w zakresie modelowania sylwetki, depilacji laserowej oraz medycyny estetycznej oferując najwyższy, medyczny poziom usług. Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na twarz, dłonie i stopy, makijaż permanentny oraz zabiegi relaksacyjne na całe ciało.

Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!

Nasz zespół

Monika Walnik

pomysłodawczyni kliniki

Specjalistka z zakresu rehabilitacji ruchowej, wspierająca swoje kompetencje wyższym wykształceniem fizjoterapeutycznym. Solidne wykształcenie podparte jest kilkuletnią praktyką w renomowanych klinikach medycyny estetycznej w USA. Wykonywana profesja jest także wielką pasją, co umożliwia nieustanne poszerzanie wiedzy na temat najnowszych trendów w fizjoterapii oraz kosmetologii. Otwarta na drugiego człowieka, cierpliwa, wsłuchana w potrzeby innych, promująca zdrowy styl życia - tak najprościej można określić właścicielkę Perfection.

Angelika Pietraś

współwłaściciel, kosmetolog

Moją silną stroną są zabiegi pielęgnacyjne oraz zabiegi upiększające. Cały czas dokształcam się w tematach, które kocham i nie mam zamiaru przestać. Rozszerzam zakres swoich umiejęjętności w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej, alby móc dawać z siebie coraz więcej. Uwielbiam to co robię oraz kontakt z kilentem. Jestem perfekcjonistką, ale prócz dobrze wykonanej usługi klientka otrzymuje ode mnie dużą porcję uśmiechu oraz pozytywnej energii.

Pepel Edyta

Fizjoterapeutka w klinice Perfection

Dyplomowana magister fizjoterapii, ukończonej na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalista w dziedzinie chorób cywilizacyjnych. W każdej wolnej chwili staram się poszerzać swoje umiejętności w dziedzinie fizjoterapii jak i w zabiegach medycyny estetycznej co pozwala mi pracować z pasją.

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!