Jędrna, piękna i sprężysta skóra

Zabiegi wyszczuplające przy pomocy ICOONE laser w Poznaniu polecane są osobom, które chciałyby poprawić jędrność skóry, jej sprężystość i napięcie mięśni, a także narzekają na cellulit i rozstępy. W przypadku występowania otłuszczeń na pewnych partiach ciała (np. uda, brzuch), ICOONE laser w Poznaniu również doskonale się sprawdzi. Jego działanie opiera się na technologii masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących od siebie rolek, połączonych z energią zimnego lasera i światła LED. Fala lasera diodowego jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach, a w efekcie dochodzi do podwyższenia temperatury i rozpadu. Produkcja kolagenu jest stymulowana przez światło oddziałujące na fibroplasty. Pory w obrębie błony komórkowej otwierają się, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego.

Odprowadzenie nadmiaru płynów w splotach limfatycznych, możliwe jest dzięki niezależnym rolkom wykorzystywanym podczas masażu. W efekcie, zabieg działa na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy też powodowania urazów. Podczas zabiegu, skóra otrzyma aż 1180 bodźców mikrostymulujących powodowanych każdym pojedynczym, pełnym ruchem głowicy. Wykorzystywanie głowicy pozwala na bardzo dokładny i wielowymiarowy masaż powierzchni, na którą chcemy oddziaływać. Dlatego właśnie ICOONE laser w Poznaniu jest tak skuteczny!

ICOONE laser w Poznaniu – przydatne informacje dla zainteresowanych

Badania kliniczne, które przeprowadzono na prestiżowych uniwersytetach, potwierdziły wysoką efektywność zabiegów ICOONE. Wykazały one ogromną przewagę ICOONE laser w Poznaniu w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Zabieg przy wykorzystaniu tego urządzenia to bezinwazyjna metoda, która daje wyjątkowe efekty nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Przed przystąpieniem do zabiegu, prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego wykonywania. Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby, które chorują na epilepsję, posiadają metalowe lub silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, kobiety w ciąży, osoby z czynnym nowotworem, osoby z żylakami, leczone antybiotykami, czy też uczulone na światło. W Perfection Beauty & Medicine w Skórzewie, wykonujemy zabiegi wyszczuplające przy pomocy ICOONE laser w Poznaniu trwające 30, 40 i 50 minut - 1 fokus, 2 fokusy, 3 fokusy. Jeżeli chcesz pozbyć się pomarańczowej skórki, zredukować widoczność rozstępów i popracować nad konkretnymi partiami swojego ciała, zabieg ICOONE laser jest dla Ciebie odpowiedni. Zapraszamy Klientki ze Skórzewa, ale i Poznania.

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!