Jędrna, piękna i sprężysta skóra

Zabieg wyszczuplający przy pomocy ICOONE Laser polecany jest osobom, które chciałyby poprawić jędrność skóry, jej sprężystość i napięcie mięśni, a także narzekają na cellulit i rozstępy.

ICOONE Laser doskonale sprawdzi się zastosowany w miejscach, gdzie masz niechciany tłuszczyk (uda, brzuch). Jego działanie opiera się na technologii masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących od siebie rolek, połączonych z falę energii zimnego lasera i światła LED.

Zabieg działa na każdy milimetr skóry, traktuje ją 1180 mikrostymulującymi bodźcami, nie rozciąga jej i nie powoduje urazów. Masaż jest wielowymiarowy i bardzo dokładny, dlatego ICOON Laser jest tak skuteczny! Ekstra, co?

PRZYDATNE INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH

Zabieg przy wykorzystaniu tego urządzenia to bezinwazyjna metoda, która daje wyjątkowe efekty nawet w najtrudniejszych przypadkach – potwierdziło to wiele badań, serio!

Przed przystąpieniem do zabiegu, prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego wykonywania. Z zabiegu nie mogą skorzystać osoby, które chorują na epilepsję, posiadają metalowe lub silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu, kobiety w ciąży, osoby z czynnym nowotworem, osoby z żylakami, leczone antybiotykami, czy też uczulone na światło.

Jeżeli chcesz pozbyć się pomarańczowej skórki, zredukować widoczność rozstępów i popracować nad konkretnymi partiami swojego ciała, zabieg ICOONE Laser jest dla Ciebie odpowiedni. Zapraszamy!

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!