Light Sheer

Która z nas nie chce cieszyć się piękną, nawilżoną i jedwabiście gładką skórą? Popularne, mechaniczne metody usuwania owłosienia, takie jak np. maszynka do golenia w krótkim czasie, bezboleśnie pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia, jednak nie całkowicie. Ponadto, po takim zabiegu skóra często jest podrażniona, pojawiają się stany zapalne, alergie, uczulenia. W Perfection Beauty & Medicine mamy sposób na to, aby pozbyć się owłosienia skutecznie, bezpiecznie i trwale, przy użyciu najnowszego sprzętu, rekomendowanego przez specjalistów.

Jak działa LIGHT SHEER? Laser działa powierzchniowo i co ważne, nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu. Emituje łagodne wiązki promieni laserowych, które wnikają do mieszka włosowego i niszczą go nieodwracalnie. Pierwsze laserowe usuwanie włosów zniszczy od 40 do 60% owłosienia, natomiast dopiero trzy zabiegi dają skuteczność na poziomie 92%.

Efektem zabiegu jest trwała utrata włosa i destrukcja mieszka. Przy pomocy LIGHT SHEER możliwa jest m.in. laserowa depilacja twarzy, wąsika, bikini, pach, pleców, klatki piersiowej. Co ważne, z zabiegu mogą skorzystać również mężczyźni. Depilacja laserowa pleców u mężczyzn to zabieg coraz bardziej popularny, z którego panowie chętnie korzystają.

Jak wykazały różnego rodzaju badania, trwałe usuwanie owłosienia przy pomocy LIGHTS SHEER jest najbardziej skuteczne dla włosów, na etapie aktywnego wzrostu. Pozostałe etapy wzrostowe włosa, etap zaniku i spoczynku są odporne na działania lasera.

Powyższy zabieg usuwania owłosienia nie jest jednak rekomendowany dla wszystkich. Przeciwwskazaniem do zabiegu są m.in. ciąża, padaczka, bielactwo, łuszczyca, HIV, wirus opryszczki, nowotwory i guzy czy też włosy białe, siwe i rude. Do zabiegu należy także odpowiednio się przygotować, min. Twoja skora powinna być odpowiednio nawilżona – stosuj balsamy i kremy nawilżające. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w obrębie skóry poddanej zabiegowi. Nie należy także stosować peelingów i zabiegów złuszczających.

Na zabieg z wykorzystaniem LIGHT SHEER zapraszamy nie tylko mieszkanki i mieszkańców Skórzewa, ale również Poznania. Jeżeli nie masz pewności, czy możesz udać się na zabieg, skonsultuj się z nami zanim podejmiesz decyzję.

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!